17 Eylül 2015

D-Smart Yapılamayan Aktivasyon ve Duyarsızlık!

15.09.2015 tarihinde alınan D-Smart ve limitsiz fiber internet paket paketinin internet bağlantısı yapılmamış olup hatta Superonline'da herhangi bir başvuru veya kurulum talebi gözükmemektedir. D-Smart müşteri hizmetleri " bunun için bizi niye arıyorsunuz Superonline'nı arayın" diyebilecek kadar umursamaz ve kabaca soruna yaklaşmaktadır.


Güya 48 saat içinde kurulumun tamamlanacağını vaat eden D-Smart 48 saatte Superonline'a bildirimi bile yapamamış ve çözüm üretmekten uzaktır. Tek verdikleri cevap tarafınıza bilgi verilecektir olmaktadır fakat ne bir bilgi nede sonuç yoktur ortada. Müşteri mağduriyetine devam etmektedirler.

Gökçen 153 Okunma

Cevaplar

  • Gökçen17 Eylül 2015

    Burada ilgili gözükmek adına yalan beyanda bulunmayın! Arayan kişinin tek dediği, "İnternet başvurunuz tarafımızdan henüz onaylanmamış, daha önce müşteri hizmetleri tarafından söyleneni kale almayın yanlış bilgi vermişler. İlgili birime iketcez incelenecek, cevap bir saat sonrada gelebilir bir ay sonrada" şeklinde umursamaz bir cevap. 48 saatte bağlanması gereken başvuruyu 48 saatte daha onaylayamayan profesyonellikten son derece uzak vede yalancı bir şirketsiniz!

  • D-Smart Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön