07 Şubat 2014 #2280929

D-Smart Yanlış Paket Tanımladı

Defalarca belirttiğim halde yanlış paket tanımlandı. Bu hatanın düzeltilmesi için sistemin kurulduğu andan itibaren sürekli aradım ve 3-4 kişi ile görüştüm. Nihayet bu gün değişiklik yapılmış ama bu defa da daha önce izlediğim bir çok ulusal kanalın izlenemediğini gördüm.


Tekrar aradım ve ulusal kanallar açıldı ancak şimdi de hizmetin başladığında izlediğim bir çok belgesel kanalı izleyemiyorum kimisi HD giriş paketinde kimisi ise sinema paketinde yer almasına rağmen ve tekrar aradım. Aldığım yanıt size sinema ek paketi tanımlandığından izleyemiyorsunuz ilgili birime aktaralım. 1 hafta içerisinde halledilmezse yine ararsınız, halledilir herhalde yanıtını aldım.

Koray 73 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 11/02/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • D-Smart Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön