09 Nisan 2013

D-Smart Yanlış Fatura Gönderildi!

Eylül 2012 başında D smartın kampanyası kapsamında ev telefonunun iptal edilmesi dahil Nisan 2013 e kadar ilk 4 ay ücretsiz .4. aydan sonra aylık 60 TL limitsiz paketine dahil olduk Ertesi ay fatura 90 TL geldi. İtiraz ettiğimizde limiti aştığımızı söylediler. Limitsiz paketine dahil olduğumuzu söylediğimizde yanlışklık olduğunu söylediler ve haklısınız dedikleri halde para otomatik olarak çekilmişti zaten. İlk 4 ayın ücretsiz olması gereken durumda her seferinde yaklaşık 70 ile 90 TL fatura gelmeye devam ediyor ve ne enteresandır ki her seferinde sözleşmeyi bize göndermiyorlar. Çevremdeki benim gibi öğretmen arkadaşlarım da D Smarttan benzer şikayetler yaşamaktadır. Artık güvenmiyorum.

Elif 54 Okunma

Cevaplar

  • Elif05 Ağustos 2013

    Şikayetim halen geçerliliğini korumakta ve sorunum halen devam etmektedir. Aynı sözleri yineledikleri halde sorunum devam etmektedir.

  • D-Smart Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 09/04/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön