22 Aralık 2015

D-Smart Yanlış Bilgilendirdi

26313*** numaralı aboneliğimi taahhüt sürem dolduğu için iptal etmek istedim. Çağrı merkezini aradım ve beni yanlış bilgilendirdikleri için fazladan bir aylık daha ücret ödemek zorunda kaldım. Daha sonra cihazı teslim etmem için yeni bir mesaj daha göndereceklerini söylediler. Belli bir süre bekledikten sonra mesaj gelmeyince tekrar arayıp sorduğumda mesajın gönderildiğini benim yanlışlıkla silmiş olabileceğimi söylediler. Mesaj gönderildikten sonra 7 gün içinde teslim edilmeli aksi takdirde cihaz parası kesilecekmiş. Neyse ki göndermedikleri mesaj 6 gün önce gönderilmiş. Bugün işten erken çıkıp apar topar cihazı teslim etmem lazım koca bir holdingin bizi nasıl mağdur ettiğinin bir örneği.

Firat 98 Okunma

Cevaplar

  • Firat22 Aralık 2015

    Bana herhangi bir bayi yönlendirmesi yapılmadı, istenildiği zaman 5 dk içinde gönderilen cep telefonu mesajınız söylediğiniz tarihte bana ulaşmadı 10 gündür beklediğim bir mesaj için çağrı merkezi elamanınız siz yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz diyor, resmen 7 günlük süre içinde beni oyalayıp cihazın parasını almaya çalışıyorsunuz, bu yaptığınız dolandırıcılık değil de nedir.

  • D-Smart Temsilcisi22 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.12.2015 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi22 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön