01 Mayıs 2013 #1773306

D-Smart Yanlış Bilgi Verildi!

İlk üyelik yapılırken Giriş HD paketi ve Sinema kanalları için taahhüt verildiği takdirde sadece 18 TL ödememiz gerektiği bilgisi aktarıldı. Bu istek doğrusunda üyeliği onayladım ama 1 ay sonra dizi ve bazı Hd kanallar kapandı. Sözde müşteri hizmetlerine dönüş sağladım. Bana ilk açılışta hediye olarak 1 ay dizi 6 ay da sineme kanallarının açık olduğu bilgisi aktarıldı. İlk açılışta bana bu bilginin aktarılmadığı bunun için görüşme kayıtlarının dinlenmesi için talepte bulundum. Talebin 13.04.2013 tarihinde oluşturulup şu anda 1 mayıs olmasına rağmen halen net bir cevap yok. Bir kayıt dinlemek bu kadar zorsa ya bu işi bıraksınlar yada insanları yanıltmasınlar.

Cem 34 Okunma

Cevaplar

  • Cem13 Mayıs 2013

    En kısa sürede dönüş yapacağınızı ilettiniz ama cevap verdiğiniz tarihe ve bugünkü tarihe bakın. Ne dönüş yapan var nede sorunu çözen!!!!!!!

  • D-Smart Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön