16 Nisan 2014

D-Smart Yanlış Bilgi Paylaşımı ve Hizmet Şartlarını Yerine Getirmeme

2601**** üye numaralı D-Smart müşterisiydim. 24.03.2014 son ödeme tarihli 147,00 TL taahhüt bozma ve iç kurulum bedeli olarak yansıtılmış bir fatura tarafıma ulaştığında D-Smart müşteri hizmetleri ile 3 defa görüşmemim 3'ünde de faturayı ödememi ödedikten sonra iç kurulum bedeli harici bir bedel alınmayacağı söylendi.


Bunun alınmama sebebi tarafıma iade istediğim sebebi D-Smart aboneliğimi yaptırdığım da 7 iş günü içerisinde D-Smart+internet aboneliğim TV paketi bağlanıp 3 hafta süreye yakın internetimi bağlamamaları ve bu hizmeti bana ulaştırmamalarıdır. D-Smart firmasının hizmet vermemesi sebebi ile iptal ettirdiğim bu aboneliğin iptali nedeni ile faturanın bana yansıtılmasını kınıyorum.

Erdinç 79 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 17.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön