19 Nisan 2016

D-Smart Yan Oda ve Ana Makine Farkı!

2008 yılından bu yana kullandığım D-Smart ana makinasının üstüne bir de yan oda satın aldık. Satın alırken ana makineyle aynı yayını izleyemeyeceğim, bunun yerine yeni bir paket seçmem gerektiği söylendi. Geçtiğimiz haftalarda ana makinanın taahhüdünü yenilemek için aradıklarında arayan kişi ana makine ile yan odada aynı paketi kullanabileceğimi söyledi. Şimdi ise yan oda cihazımın taahhüdü için aranıyorum, 19 TL'den 23 TL'ye ücret çıkarılıyor fakat ekstra bir kanal yok. Ana makinemde sinema, belgesel, spor kanalları açıkken yan oda paketimde sadece sinema ve belgesel kanalları açık. Benim böyle bir hakkım varken neden bu hak bana kullanılmadı? Benim ana makinemle aynı paketi kullanma imkanım varken neden daha düşük pakete farklı para ödedim?

Ersin 82 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.04.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön