18 Eylül 2013

D-Smart Yan Oda Kampanyasından Faydalanamadım!

Halen aktif D-Smart üyesiyiz. Eşimin adına kayıtlı üyeliğimiz bulunmaktadır. Yan Oda kampanyasına yaklaşık 1 sene önce başvuruda bulunduk. Servis akşam saatlerinde geldi ve cihazı bıraktı. Ertesi gün başka bir servise yönlendirlidik. Gelen arkadaşlar apartmanın konumu sebebi ile yan oda kampanyasından faydalanamayacağımızı bildirdi ve gitti.


Hiçbir şekilde bağlantı yapılamadı ve yayın alamadık. Müşteri hizmetleri ile her telefon görüşmemizde yetkililere konuyu ilettikleri aktararak bir türlü sorunu çözmediler. Hiçbir yayın almadığımız halde bu bilindiği halde halen faturalar gelmektedir. En sonunda birde hukuk bürosundan ararlar rahatlarız. Bu sorunu en kısa sürede çözülmesini umut ediyoruz.

Selim 348 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • Selim23 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili henüz dönen çözüm üretilen bir durum gerçekleşmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön