07 Temmuz 2015

D-Smart Verilmeyen Hizmet Nedeniyle Üyelik İptali İstemem ve Karşılığında Talep Edilen Ücret!

D-Smart'a internet destekli kampanyası nedeniyle üye oldum. Teknik servis gelerek D-Smart kurulumunu yaptı. İnternet için modem kurulumuna Telekom'dan gelineceği söylendi. Günlerce beklememe rağmen gelen hiç kimse olmadı. Bu süre zarfında defalarca D-Smart müşteri hizmetleriyle telefon irtibatı kurdum. Her seferinde verilen cevap adresimin bulunamaması oldu.


Bu şekilde yaklaşık 1 aylık süreç sonunda D-Smart üyeliğimin iptalini istedim. Onlarda bu işlemin zaten kendileri tarafından gerçekleştirdiğini belirttiler. Cihazı teslim ettim. Yaklaşık 6 aylık sürecin sonunda bana şimdi 171,95 TL ödenmemiş üyelik sonlandırma faturası olduğunu söylüyorlar. Ne hakla? Lütfen yardımınızı rica ediyorum.

Volkan 243 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2015

    Kısa süre içerisinde yapılan bu yanlışın düzeltilmesinden ötürü teşekkür ederim.

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön