24 Mayıs 2016

D-Smart Üyesi Olmadığım Halde Rahatsız Edilmem!

D-Smart firması üyeliğim olmadığı halde borçlandığımı ifade ederek günde en az 5 sefer cep numaramı sabah 8'de başlayarak arıyor. D-Smart Müşteri Hizmetleri, D-Smart idari kısmı dahil bir çok yeri arayıp ''Üyeliğim olmadığı halde başkası tarafından verilmiş olma ihtimali olan kişisel cep numaramı arama listelerinden kaldırdıklarını söylemelerine '' rağmen hala her gün D-Smart tarafından taciz ediliyorum ve 1 gün aramalardan vazgeçip tekrar başlıyorlar. İdari kısım dahil 3 aydır sadece ilgileneceklerini söylüyorlar. İlgilenilmesini rica ederim!

Elif 8 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön