03 Şubat 2016

D-Smart Üyelikten Ayrılma İsteği İle Alakalı Kesinti

eski bir Di******k kullanıcısıyım. D******e yaşadığım sıkıntıdan dolayı D-Smart'ı tercih ettim. 21.01.2016 tarihinde D-Smart kullanıcısı oldum. Ben aboneliği telefon ile uzaktan satış yetkisinden aldım. Telefonda bu satış ile alakalı yetkili ile görüşürken taahüt istemeden bir paket olması konusunda konuştuk. Telefon kayıtlarından da bu konuyu araştırabilirsiniz. Fakat 24 ay taahhütlü olarak bu paket satılmış bana. Tüketici haklarımı kullanarak üyelikten ayrılmak istiyorum. Ayrılma talebime karşılık 12 günlük bir kullanıma 72 TL ücret isteniyor! Tüketici hakkı nerede peki bu durumda? Buradan başka nereye şikayet edebilirim?

Didar 129 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Abonemiz, İptal talebinizi yerine getirebilmeniz için; smartkart numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin bize ulaşması sonrasında faturalandırmanız ve hizmetiniz durdurulacak ve 7 gün içerisinde iptal işlemleriniz tamamlanacaktır. Yazılı talebinizin ulaşmaması durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi03 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön