09 Şubat 2015

D-Smart Üyelik Kapatılmasının Engellenmesi

Hediye olarak verilen D-Smart süre bitimi ile birlikte kapatılması talebi yapılmıştır. Bana bildirilen yapılması gerekenler yerine getirilmiştir. Ancak ellerine faksla ve Ankara yetkili bayilerinden gönderilen sistem taramasına rağmen ellerine evrak ulaşmadığı söylenmektedir. İnternet ve faks teknolojisinin ellerine ulaşmadığının söylenmesi ne kadar doğrudur.


Anında giden mail ve faks teknolojisi bunların eline 5 günde ulaşamamaktadır. Üyeliğin devamını istemediğimi bildirmeme rağmen üyeliğin devam etmesini sağlamak için evrak gelmedi diyerek üyeliği gayri ahlaki yollarla devam ettirmek istemektedirler. Beni yanıltarak ve baskı altına alarak üyelik devamını sağlamak istemektedirler.

Nezih 180 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön