01 Ekim 2013

D-Smart Üyelik İşleminde Yanlış Bilgi Verdi!

D-Smart Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede yanlış bilgilendirildim, kullanmak istediğim özelliği kullanamıyorum. Bayide decoder kontrolü yapıldığı esnada decoderin arızalı olduğu bayi çalışanlarınca anlaşılmış ve decoder bayide değiştirilmiş fakat daha sonra kurum bu decoderin parasını benden temin etmiştir.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun için kendilerinin yapacakları birşey olmadığını belirtmelerinden dolayı. Beni yanlış bilgilendirmelerinden dolayı üyeliğimin ücretsiz olarak iptalini talep ettiğim sırada da bunun mümkün olmayacağını belirtmelerinden. Yanlış bilgilendirmeden şikayetçi olduğumda müşteri hizmetleri çalışanları bana kayıtlara ulaşılamadığını bildirdi.

Sadık 54 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi08 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Sadık04 Ekim 2013

    D-smart üyeliğimin ücretsiz bir şekilde iptalini istiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön