04 Eylül 2013 #1993766

D-Smart Üyelik İptalinde Zorluk Çıkarıyor!

Geçen yıl Fenerbahçe'nin Avrupa maçlarını izlemek için D-Smart'ı açtırdım. Daha sonra Fenerbahçe'nin maçlarının açık kanalda olduğunu öğrenince kapatmak istedim. Tabi bu mümkün olmadı. 1 yıl taahhüt verdiniz çıkmak için ceza ödemeniz gerekiyor denildi. Çıkarttıkları fatura ile 1 yıl boyunca D-Smart'ta kalmanın arasında büyük fark olmadığı için 1 yılımı tamamladım. 1 yıl sonunda kapatmak istediğimde de sözlü taahhüdümün yetmeyeceğini ıslak imzalı dilekçe yazıp APS ile adresimize yollamanız gerekli denildi. Açarken defalarca arayıp bir tek olur açın lafima bakan şirket kapatmak için benden ıslak imzalı dilekçe istiyor.

Türker 59 Okunma

Cevaplar

  • Türker08 Eylül 2013

    dSMART ABONELİĞİMİ ZORDA OLSA BİTİRCEM.BU ÇIUKARDIKLARI ZORLUKLAR ABONELİĞİ BİTİRMEME ENGELE OLAMAYAYACAK.AKSİNE YENİDEN ABONE OLMAMA KONUSUNDA BANA İYİ BİR FİKİR OLACAK.

  • D-Smart Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön