26 Nisan 2014

D-Smart Üyelik İptalinde Zorluk Çıkarıyor

D-Smart'a üye olmak çok basittir. Kredi kartı numaranı verdin mi şıp diye abone yaparlar. Velev ki aboneliği sonlandırmaya kalk o zaman macera başlıyor. Müşteri Hizmetleri numarasını arayıp Aboneliği Sonlandırmak istiyorum. Peki talebiniz alındı. 2124780302 numaraya faks çekin dilekçe yazın. Alla Alla, abone olurken faks mı çekiyorduk.


Evde faksım olmayacağına göre tanıdık bul, iş yerinden faks çektir. Tamam artık olmuştur derken bir de bakıyorum kredi kartı ekstresinde yine para çekilmiş. Ara sor, ama sizin faksınız ulaşmamış, ama faks çekme süresinde çekmemişsiniz. İşte böyle bir çevrimde 4 ay geçti. Halen abone gözüküyorum, her ay kredi kartımdan para çekilmeye devam ediliyor.

Ergin 89 Okunma

Cevaplar

  • Ergin04 Mayıs 2014

    Sorun çözülmedi. Allah'tan bu sefer elimde delil var, doğrudan tüketici mahkemesine..

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön