04 Eylül 2013 #1992272

D-Smart Üyelik İptalinde Haksız Ücret Talep Edildi!

Nisan ayında aylık 60 TL bedelle HD olmayan pakete taahhütsüz üye oldum. 3 ay sonra iptal etmek istedim. Üyeliğimin taahhütlü olduğu iptal edilemeyeceği söylendi. Borcumu ödedim ve üyeliğimin taahhütsüz olduğunu ısrarla belirttim. Dönüş yaptılar ve üyeliğimin taahhütsüz olduğunu söylediler.


Ancak yazılı olarak verdikleri faks numarasına bir dilekçe göndermem halinde işlemin yapılacağını belirttiler, faks çektim. Üzerinden 2 ay geçti ve tekrar şahsıma borç çıkarttılar. Durumu izah ettim, kendilerine hiçbir faks gelmediğini söylediler. 2 aylık borcu yine ödedim ve şimdi yine hattımın taahhütlü olduğu söyleniyor.

Ömer 172 Okunma

Cevaplar

 • Ömer25 Eylül 2013

  Değerlendirmem sıfır

 • Ömer25 Eylül 2013

  Tarafıma ne iletilmiş acaba? Nisan ayında aylık 60 TL bedelle HD olmayan pakete taahhütsüz üye oldum. 3 ay sonra iptal etmek istedim. Üyeliğimin taahhütlü olduğu iptal edilemeyeceği söylendi. Borcumu ödedim ve üyeliğimin taahhütsüz olduğunu ısrarla belirttim. Dönüş yaptılar ve üyeliğimin taahhütsüz olduğunu söylediler. Ancak yazılı olarak verdikleri faks numarasına bir dilekçe göndermem halinde işlemin yapılacağını belirttiler, faks çektim. Üzerinden 2 ay geçti ve tekrar şahsıma borç çıkarttılar. Durumu izah ettim, kendilerine hiçbir faks gelmediğini söylediler. 2 aylık borcu yine ödedim ve şimdi yine hattımın taahhütlü olduğu söyleniyor. Bu şikeyetime cevaben tarafıma ne iletilmiş Dsmart?

 • Ömer25 Eylül 2013

  05/09/2013 tarihinde dsmart beni aradı. Şikayetimin inceleneceğini ve inceleme sonucu tarafıma bilgi verileceğini söylediler. Başka hiçbirşey yapılmadı. Sanki sorunu çözmüşler gibi bir de mail atmışlar. Bu nasıl toplam kalite anlayışı acaba,...

 • D-Smart Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön