02 Nisan 2013
#1720089

D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Benim babam 6-1-2013 tarihinde vefat etti. Üzerinde bulunan Dsmart uydu aboneliğini maalesef ilgili dilekçe ölüm belgesi vede faxlarla bildirdiğim vede müşteri hizmetlerini en az 8-10 kere aradığım halde abanelik iptal işlemi yapmıyorlar vede bana garip bir şekilde yok ilgili dilekçe tarihi geçti vb gibi sözlerle beni oyalıyorlar vede hala fatura göndermeye devam ediyorlar maalesef. Ben gerekli başvuru dilekçe fax vb ölüm raporuyla beraber bütün işlemleri en az 1 ay öncesi hallettim vede benim tarafıma da abonelik iptallerinin yapıldığı işleme geçtiği bilgileri verildiği halde aboneliği iptal etmediler. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Nurettin Nurettin 243 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurettin09 Nisan 2013

    merhaba arkadaşlar 1-2 gün önce tekrar babamın ölüm belgesini d smart müşteri hizmetlerine faxladım. düşünün arkadaşlar babamın vefatının üzerinden 4 ay geçti... ve hala hala diyorum üyelik iptali yapılmadı vede d smart müşteri hizmetlerindende bu konuda dönen ve sorunu çözen yani ilgili üzerindeki aboneliği iptal eden yok nasip olursa 1-2 gün içerisinde tüketici mahkemesine başvuracağım. lanet olsun diyorum yaa. bu nasıl hukuk nasıl bir anlayış anlamadım... saygılar.

  • Nurettin03 Nisan 2013

    şuana kadar henüz vefat eden babamın üzerindeki abonelik iptal işlemi ne d -smart yada onların yönlerdiği ilgili afyon d smart yetkili bayilikleri tarafındanda abone iptal işlemi maalesef yerine getirilmemiştir. benim sorunum çözülmemiştir...şikayetvar.com ilgili yöneticilerine önemle duyrulur. saygılarımla.

  • D-Smart Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları