18 Mart 2013 #1691520

D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

D-smart üyeliğimi iptal etmek için telefon açtım. Telefona çıkan temsilci iptal nedenimi sordu anlattım. Sonra mektup adresini verdi bu anlattıklarımı postayla yollayacaksınız 3 gün sonra biz size dönüş yapıp yönlendireceğiz dedi. Bir telefonla üye olduğumuz yerden neden bir telefonla ayrılamıyoruz.

Mustafa 75 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Mart 2013

    Sözleşmeye göre yapmak zorundalar ama sürekli sorun çıkartıyorlar.Bugün tekrar aradılar bu seferde postaya gerek yok 23 de tekrar arayın dediler. Daha önceki görüşmemde 19 da doluyor süre iki gün önce arayıp iptal ettirebilirsiniz demişlerdi. ayın 19 da dolmasına rağmen 23 den önce cezai şart uygularız diyorlar... daha teslimde ne gibi zorluk çıkartacaklar kimbilir?! Ama burnumdan solumaya başladım.Sonunda parasına bakmıcağım avukatım aracılığıyla ben uğraşmaya başlayacağım gibi geliyor. Bir daha bu tip kuruluşlara üyelik mi? tövbe vallahi tövbe

  • D-Smart Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön