18 Nisan 2014

D-Smart Üyelik İptali Sonrası Yüksek Borç Çıkardı

2 yıllık D-Smart aboneliğimi 7 Aralık 2013 tarihinde yetkili bayiye giderek iptal ettirdim. Tarafıma bir sms gönderilerek buna göre receiveri iade etmem söylendi. Lakin böyle bir sms tarafıma gönderilmedi. 27 Şubat 2014 tarihinde receiverin mülkiyeti bana verilerek tarafıma 350 TL'lik bir borç çıkarıldı. Otomatik ödeme talimatı ile bu fatura 17 Mart 2014 tarihinde ödendi.


Bu tarihten sonra yaptığım 3 veya 4 telefon görüşmesinde hatalı bir işlem yapıldığı fatura servisi tarafından durumun düzeltileceği söylenmesine rağmen bu zamana kadar bir geri dönüş sağlanmadı. Acaba basit bir işlemin yapılması için daha ne kadar bekleyeceğim çok merak ediyorum.

Salih 133 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 28.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Salih22 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, şikayetimle ilgili çözüm sürecini değerlendirmem için tarafıma göndermiş olduğunuz formu, şikayetimin henüz çözüme kavuşmamasından dolayı değerlendirmem söz konusu değildir. Bu nedenle şikayetimin çözüme kavuşturulması halinde bir değerlendirmede bulunacağım. Saygılarımla.

  • D-Smart Temsilcisi18 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön