14 Şubat
Yorum Yap
#11584080

D-Smart Üyelik İptali İşkencesi!

D-Smart aboneliğimi iptal etmek istiyorum, fakat müşteri hizmetleri iptal etmemem için her türlü zorluğu çıkardı. Abone yaparken telefonla 1 dakikada sizi kandırıp üye yapıyorlar ama iş üyeliği iptale gelince 40 dereden su getiriyorlar, insanı canından bezdiriyorlar. Dilekçe yazacakmışım adreslerine gönderecekmişim ya da en yakın bayiye bırakacakmışım, yoksa abonelik iptal olmuyormuş. Buradan D-Smart hakkında suç duyurusunda bulunuyorum. İnsanlara bu eziyeti çektirmeye hakları yok. Yazıklar olsun.

Muhammet Muhammet 1.630 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Muhammet'in Teşekkür Mesajı16 Şubat

    Evet en son arayan Mesut bey beni ikna etti, interneti aboneliğini sonlandırdı. TV aboneliği için de çok uygun fiyat verdi kabul ettim. Teşekkür ederim

  • D-Smart Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.02.2019 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.Bugün internet hizmetinizin iptal edildiği,Dsmart hizmetinizin devam ettiği tespit edilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları