11 Şubat 2014 #2286112

D-Smart Üyelik İptali

D-Smart'ın kalitesine diyeceğim yok. Fakat yapılan bir uygulama hiç hoş değil. Taahhütle D-Smart'a geçiş yapmıştım. İnternet + TV kampanyası. Fakat ev faturalarından kısmak için şimdi çıkmak istiyorum. Aradım süre dolmadığı için yapılan indirimleri geri ödemem gerekiyormuş. Belki anlaşmada böyle birşey var ama bu bana sorulmadı ki yani erken çıkarken büyük miktarda para ödemem gerektiği bana göre bu uygulama olmalı mı olmamalı mı? Bence olmamalı, ben sizi tercih etmişim, şimdi de mecburiyetimden çıkmak durumunda kaldıysam siz bundan faydalanmak zorunda mısınız? Böyle ismiyle nam salmış bir firmaya, tabi ki diğerlerine de hiç yakışmayan hareketler, şuan zorunlu olduğum için D-Smartlıyım.

Adem 61 Okunma

Cevaplar

  • Adem14 Şubat 2014

    taahhütüm dolsun d-smartın ismi dahil yanımda anılmayacak, tanıdığım duyduğum bildiğim herkese d-smart'a abone olmamalarını başka firmaları tercih etmelerini, ve taahhütle hiç bir şey yapmamalarını söylicem.. kısaca kötülücem.

  • Adem12 Şubat 2014

    yapıldı evet sadece bilgilendirme yapıldı, durum düzeldi mi? hayır, neyse size ve sizin gibi firmalara bu insanlar hep mecburi tahammül etmesi gerekiyor. söyleyecek kelime kalmadı başka...

  • D-Smart Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön