08 Haziran 2016

D-Smart Üyelik İptali

D-Smart aboneliğimi 24 ay taahhütlü olarak yapmıştım. Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüdümün sonunda iptal etmek istediğimde dilekçe ile iptal edildiğini dilekçenin ulaşmasından itibaren 7 gün içinde işleme alınacağını ve ondan sonra iptal edilebileceğini belirttiler. Ama daha önce aradığımda iptal etmek istediğimde ne yapmam gerektiğini sorduğumda müşteri temsilcisi bu numarada iptalini gerçekleştirebileceklerini söylemişlerdi.

Şimdi taahhüt süremin sonlanmasına 3 gün kala böyle bir şey söyledikleri için ve benim göndereceğim dilekçe de yarın göndersem bile ancak 7 günde onaylanacağından yeni bir fatura daha ödeyeceğim. Bu mağduriyet düzeltilmesini D-Smart'tan bekliyorum.

Emrah 241 Okunma

Cevaplar

  • Emrah10 Haziran 2016

    D-Smart sorunumu çözdü. Teşekkürler.

  • D-Smart Temsilcisi10 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi08 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön