18 Nisan 2013

D-Smart Üyelik İptal Ücreti!

D-Smart taahhütlü aboneliğini aldıktan sonra kullanmış olduğum cihazda sürekli donma ve kesilmeler yaşıyordum, bazen cihazı kapatıp 2-3 saat kadar dinlendirmeden sonra cihaz bir müddet normal performansta çalışıyordu, bunun için aboneliği gerçekleştirdiğim bayi ile görüştüm olmaması lazım gibi sözlerle başından savdılar. Bende bu problemden dolayı aboneliğimi iptal ettirdim ve iptal sebebi cihazdan kaynaklı olduğunu bildirdim, buna rağmen iptal bedeli olarak aylık 15 tl olan abone ücretim son ay 324 tl olarak yansıtıldı. Ödemeyi yaptıktan sonra bu haksız kazancın iadesini tüketici hakları hakem heyetinden talep edeceğim.

Mutlu 59 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu22 Nisan 2013

    Bilgilerim gunceldir, arama yapılmış olsaydı bu bana mesaj ile ara yapıldığına dair bilgi gelirdi. Beni aradığınız da ise sadece bu yüksek meblayi odemek zorunda olduğumu bu sebepten iptal etmeyin diye üstü kapalı tehtit niteliginde bilgi verildi. Konu hakkında tüketici hakları Mahkemesi'ne başvuracağım.

  • D-Smart Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 22/04/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön