08 Mayıs 2013 #1785742

D-Smart Üye Olmadığım Halde Kredi Kartımdan Çekilen Üyelik Ücreti İade Edilmiyor!

D-Smart a şimdiye kadar hiçbir şekilde üyeliğim olmadığı halde kredi kartımdan 2012 Nisan - 2012 Aralık ayları arasında D-Smart üyelik aidatı çekilmiş. fark ettiğimde önce banka ile iletişime geçtim.Banka kendileri ile ilgili olmadığını çekilmeye devam edeceği için kredi kartımı iptal ederek farklı bir kart numarası ile kartımı yeniledi.


D-Smart çağrı merkezi ile iletişime geçtim ve karşılıksız ve habersiz yere çekilen paraların iadesini talep ettim. eski extrelerimi istediler gönderdim. Defalarca telefon görüşmesine rağmen hala hiçbir gelişme olmadı. banka D-Smart'a, D-Smart bankaya atıyor. D-Smart haksız olarak kartımdan aldığı paralarımı iade etmiyor.

Gülşen 57 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen22 Mayıs 2013

    sayenizde artık çıldırmak üzereyim. neden haksız yere hesabımdan çalarcasına aldığınız paralarımı iade etmiyorsunuz??? Mailinizde belirttiğiniz geri dönüşü neden hala yapmıyorsunuz?

  • Gülşen12 Mayıs 2013

    Defalarca kurumunuzu aradım. her seferinde verilen cevap; "En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır." syenizde ödediğim telefon faturası da haksız şekilde kartımdan çektiğiniz tutar kadar oldu. VE BU GÜNE KADAR HİÇ DÖNÜŞ YAPILMADI.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön