14 Mart 2016

D-Smart Uydu Kullanım Bedeli!

D-Smart aboneliği yaptığınızda sizde uydu kullanım bedeli alıyorlar. İnternet sayfalarında bununla ilgili bilgilendirme yok. Sözleşmede yazıyor diyorlar. O zaman internet sayfanızda 40 TL kurulum ücreti alınmıyor demeyi biliyorsanız. Uydu kullanım bedeli şu kadar diye de belirtin. Sözleşme imzalıyoruz, uydu bedeli alıyorsunuz bir de uydu kullanım bedeli ödüyoruz. Sözleşme bitince de uydularını geri isterler. Şu sözleşmem bitsin direk kapatacağım nereden bağlattım pişman oldum.

Gökhan 89 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi15 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi14 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön