02 Şubat 2015
Yorum Yap
#3015211

D-Smart Uydu Alıcısının Usulsüz Faturalandırılması

Abonelik iptali için D-Smart bayisine uydu alıcıları ile gittiğimde teslim edip etmeyeceğimi sordum ve cevaben; "şuan teslim etmeyeceğim, konu ile ilgili olarak telefonla aranacağımı, şirketin müşteriyi aboneliğini iptal etmemesi yeni-uygun abonelik paketi gibi şeyler için ikna etmek için böyle bir yol izlediği minvalinde beyanda bulunulmuştur.


Daha sonra aranmadığım için D-Smart'ı kendim aradığımda telefon bilgileriniz güncel olmadığı için ulaşılamamış ve uydu alıcısı bedeli faturalandırılmıştır dendi. Halbuki online işlemlerde telefon bilgilerim günceldi ve iptal dilekçemde de güncel numaram vardı. Konuyu mahkemeye taşıyorum.

Mustafa 261 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa28 Şubat 2015

  Anlaşmazlık konusu şikayet edilen firma tarafından tüketici lehine çözümlenmiştir.

 • Mustafa10 Şubat 2015

  8 gün boyunca Dsmarttan bu mesaja yazılan ilgileniliyor vs.. dışındaki boş ve anlamsız cevaplar dışında hiçbir şekilde adım atıldığına dair bildirimde bulunulmamış, gün itibariyle D-Smart TÜketici Hakem heyetine şikayet edilmiştir.

 • D-Smart Temsilcisi10 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına D-Smart üyelik numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • D-Smart Temsilcisi04 Şubat 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler