13 Temmuz 2013

D-Smart Uydu Alıcısı Kullanım Bedeli Faturama Yansıtılıyor!

Adıma kayıtlı 0216 712*** numaralı telefon üzerinde 131*** nolu D-Smart üyesiyim 2,5 yıl önce yine bedelini ödeyerek HD uyumlu uydu alıcı cihazını alarak yine aynı firmanın abonesi iken internet kampanyasından yararlanarak aboneliğimi devam ettirdim. Ancak gelen faturalardan halen uydu alıcısı kullanım bedeli alınmaktadır. Haksız olarak vermedikleri cihaz için kullanım bedelinin alınmaması ve alınan bedellerin iade edilmesini bu durum ayrıca kampanyada belirtilen rakamın üzerinde bir rakamın tarafımdan alındığı hususunu belirtir, telefonla bir kaç kez aramama rağmen bir çözüm bulamadım. Durumu tüketici hakem heyetine taşımadan önce bu yoldan başvurdum.

Yavuz 652 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz18 Temmuz 2013

    yapılan cevap halen benden cihaz kullanım bedelinin alınmaya devam edileceği olduğundan ayrıca huku ki yollarda baş vuracağımdan kendince detaylı olarak verdiği idda ettiği bilgiyi yazılı olarak verilmesini talep etmekteyim bunun yanında şikayetim devam etmektedir.

  • D-Smart Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön