17 Haziran 2016

D-Smart Usulsüzlük!

D-Smart servisin getirdiği abonelik sözleşmesine eşim imza attığı için noterden aldığım imza sirkusu ile aboneliğimi 1 ay içersin de iptal ettirdim. Bu kez telefonuma 32***47 No.lu D-Smart üyeliğinize ait ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır şeklinde mesaj geldi. Bu borcun nedenini öğrenmek için D-Smart tüketici köşesine aradığımda yukarıda belirtiğim abonelik No'sunun internet aboneliği olduğunu öğrendim.


Benim hiçbir şekilde internet hizmeti almadığım (Türk Telekom'da kayıtlıdır) bu kurumun beni nasıl abone olarak gösterdiği ne şekilde para talep ettiği anlaşılır gibi değil. Yüz binlere hizmet veren D-Smart'ın bu yanlışlığı nasıl yaptığını soracak bir merci bulamadığım gibi, abonelik işlemleri dışında telefonlara cevap verilmediğini altını kalın harflerle çizmek isterim. Suç teşkil eden (olmayan borcu istemek) bu durum hakkında şirket yetkililerin gerekli açıklamayı yapacağını umuyorum.

Cevdet 271 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet'in Teşekkür Mesajı20 Haziran 2016

    Sorunun giderildiğine dair firmanın bana geri dönüşü, kurumsal anlamda olması gereken güzel bir davranış. Teşekkürler... NOT:Strateji yalnız ürünün satılması üzerine kurulu bir politika olmamalı, müşteri memnuniyeti, doğru bilgilendirme ve yaşanan sorunlara çözüm, öncelikli olmalı diye düşünüyorum.

  • D-Smart Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.20.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön