11 Şubat 2014 #2285889

D-Smart Ücretsiz Kurulumda Ücret Talep Ediyor

Birkaç gün önce, internet danışma hattından arayarak mevcut sağlayıcıyla olan taahhüdümün bittiğini belirtip, tüm sağlayıcıların güncel fiyatlarını belirterek en uygun olana yönlendirebileceklerini belirttiler. En uygun fiyata sahip olanın D-Smart olduğu, D-Smart internet aboneliği olursa 2 yıl D-Smart uydu aboneliğinin de ücretsiz olacağı ve kurulumun da ücretsiz yapılacağı belirtildi ve onayımdan sonra D-Smart'a yönlendirildim.


Buradaki arkadaş da aynı şekilde internet aboneliğimden dolayı 2 yıl uydu yayınlarını ücretsiz izleyeceğimi ve kurulumun da ücretsiz olacağını belirttiler. Fakat kurulum için gelen arkadaşlar 96 TL ücret talep ettiler. Bu şekilde insanlar yanıltılmış olmuyor mu?

Ozan 42 Okunma

Cevaplar

  • Ozan12 Şubat 2014

    Beni sadece aramış olmak için arayıp, bir karışıklık olmuştur servis firması istemiştir dediler. Durumu çözümsüz şekilde bırakarak telefonu kapadılar. Demekki insanları yanıltmaktan pek beis görmüyorlar.

  • D-Smart Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön