22 Ekim 2015

D-Smart Ücretlendirme Problemi!

Müşteri temsilcisine dakikalar boyunca ulaşılamıyor ve meramımızı dile getiremiyorsak, aldığınız ücretin de hakkını siz yerine getiremiyorsanız o zaman"biz Türkiye'nin dijital platformuyuz "demeyin. Müşteri temsilciniz yetişemiyorsa müşterileriniz memnun değilse çaresini de bir zahmet buluverin. Bakın bana 48 saat içinde dönüş yapılacak dediğiniz "elit" ekibinizin 5. günü. Ödenen aylık faturanın tekrar müşteriye gönderilmesi ayrı bir ayıbınız. Eğer bu işi yapamıyorsanız o zaman kandırmayın insanları. Biz müşteri temsilcisini beklerken birde lütfen " bizi arkadaşınıza önerin" saçmalığından da vazgeçin. 3 yıllık D-Smart müşterisi olarak bu sene bıktırdınız. Müşteriniz çoğalmışsa azaltabiliriz de ve ben gönüllüyüm.

Necim 259 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.26.10.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön