04 Kasım 2017

D-Smart TV Menülerinde Güncelleme Yapmış Güya, Kanalları Bulamıyoruz!

D-Smart TV yayın kuruluşu 01.11.2017 tarihi ile TV menülerinde yenileme yapmış ama bu yeni menü o kadar berbat ki kanalları bulamıyoruz. Orta tuşa basıp kanal listesinde ilerleme yaparken kanalları daha kolay, atlamak için sağ veya sol tuşuna basarak ilerleyebiliyorduk. Şimdiki menüde bunu yapamıyoruz. Kanalların isimleri karışık içinde bilgiler yazıyor anlaşılmıyor.


D-Smart müşteri hizmetlerini aradığımda bana eski menüye geri dönüş yapılamadığını söylüyorlar, yani istersen izle istemezsen izleme demek bu. Daha önce de sorunlar yaşamıştık buna benzer konular fakat ne bir ilgilenme ne de bir yardım vermediler. Para almasını biliyorlar lakin iş müşteri ile ilgilenmiyorlar.


Ben D-Smart menüsü kolay diye annem ve babam için almıştım. Yaşları büyük olduğu için kolay kullansınlar güzel görüntü ile görsünler dedik fakat zaman zaman böyle sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu durumdan şikayetçiyim.

Kemal 306 Okunma

Cevaplar

 • Kemal15 Kasım 2017

  Ben katşılık bulamadım sorunumuza çözüm bulamadım diye yazıyorum şikayetimi belirtiyorum D-Smart bana cevap olarak teşekkür mesajı gönderiyor Resmen dalga geçiyorlar. İşeri güçleri rast gitmesin

 • Kemal14 Kasım 2017

  Çözüm bulamadılar ve iptal edeceğim

 • D-Smart Temsilcisi14 Kasım 2017

  Değerli Abonemiz, D-Smart’a göstermiş olduğunuz ilgi ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Yazılım güncellemeleri, siz değerli abonelerimizin televizyon izleme keyfini artırmak amacıyla dünyadaki trendler paralelinde yapılmaktadır. Yeni yazılım güncellemesi ile teknolojik altyapımız modernize edilmiş, kanal değişikliği yapılan arayüz ise daha kullanıcı dostu hale getirilmiştir. Örneğin, artık izlediğiniz kanaldan ayrılmadan sadece kumandanızın yön tuşlarını kullanarak diğer kanal içeriklerini de görebilmektesiniz. Ayrıca kutunuz üzerinden erişebildiğiniz D-Smart GO içeriklerine ulaşmak da artık daha kolay hale getirilmiştir. Önümüzdeki dönemde yeni teknolojilere yapacağımız yatırımlarla, bu özelliklere yenilerini eklemek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz Sayın KEMAL ALPER ÇEPNI, 9756823 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön