19 Temmuz 2017

D-Smart Teslim Etmediği Kablonun Bedelini İstiyor

D-Smart üyeliğimi iptal etmek için çağrı merkezine başvuruda bulunduk. Cihazı ve parçalarını eksiksiz teslim etmemizi istediler. Bize verilen parçalar eksiksiz toplanarak -pili bile- bölgemizdeki yetkili bayiye teslim edilmek üzere götürdük. Yetkili bayi iade formunda bütün parçaları eksiksiz aldığını sadece HDMI kablosunun eksik olduğunu ve bunun tarafıma fatura edileceğini söyledi. Cihaz kurulum aşamasında SCART girişli ara kabloyla kurulduğunu ve HDMI kablosunun bize verilmediğini beyan ettik. Bunun üzerine bir şey yapılamaz, müşteri ilişkilerine aktardılar.

Müşteri hizmetleri de biz buradan bir şey yapamayız diyor. Bu mağduriyetin giderilmesini, almadığımız kablonun bedelinin bizden neden alındığının gerekirse kuruluma gelen personele sorulmasını istiyorum. Bizim faturaya yansıyacak bedel cüzi bir rakam olabilir, fakat tarafımızdan haksız kazanç elde edilmesini istemiyoruz.

Cansu 739 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında tarafınıza mülkiyeti muhafaza kaydı ile teslim edilen cihazların mülkiyeti D-Smart’a ait olup, cihaz ve tüm ekipmanların iade edilmemesi halinde faturalandırma sağlanmaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz . Sayın CANSU GÖYMEN, 8909270 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön