18 Mayıs 2015

D-Smart Telefonda Yanlış Bilgi Verilmesi

Mevcutta internet ve TV aboneliğim mevcut. 2014 Kasım ayında telefon ile yan oda paketine bizim aklımızda yokken başvurduk. Bu sırada defalarca telefonda konuştuk. Taahhüt olmadığını istediğimiz zaman çıkabileceğimiz bilgisini aldık ve aboneliğimiz başladı. İptal etmek için başvurduğumda taahhüdümüz olduğunu söylediler, sözleşmede 24 ay ibaresi mevcutmuş, bunu okumam gerekliymiş. Ben de telefon kayıtlarının incelenmesini talep ettim. Kayıtlar incelendiğinde ben haklı çıktım. Fakat bizim açımızdan bir şey değişmedi. Sözleşme imzaladığımız için 2 yıl boşa ödemeye devam edeceğiz. Bu konuda tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bu konuda uyarıda bulunmak istedim.

Esin 341 Okunma

Cevaplar

 • Esin26 Mayıs 2016

  Merhaba, yorum yapıldı. Bilgi vermek istedim. Telefon kayıtları dinlendi. İlettiklerim doğru çıktı. Ama mağdur olan ben oldum.

 • Esin18 Mayıs 2015

  Müşteri yetkilisi ile telefonda konuşmamıza dair de bir değişiklik olmadı. Bu konuda yasal hakkımı arayacağım. Haklı olmama rağmen, (telefon kayıtlarında) haksız duruma düştüm. Lütfen sözleşmeyi okumadan hiçbir yere imza atmayın.

 • D-Smart Temsilcisi18 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.05.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi18 Mayıs 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön