28 Ocak 2015

D-Smart Telefonda Eksik Bilgilendirme Sonucu Mağdur Oldum

D-Smart'a Eylül 2013 tarihinde yaptığım üyelikten sonra 2014 temmuz ayında telefon ile arandım ve sadece 5 TL fark ile HD'ye geçebileceğim bilgisi verildi. Üyeliğimin üstüne eklenen HD yayın yüzünden üyeliğim yeni üyelik gibi değerlendirilmiş fakat bununla ilgili telefonda hiçbir bilgi verilmemiştir.

İtiraz etmem sonucunda bana söylenilen; imzaladığınız sözleşmede bu yazıyor fakat sorun şu ki bana bunu telefonda belirtmiş olmaları gerekiyordu. Bana satış yapılırken tek söylenilen ''sadece 5 TL fark ile HD yayına geçeceksiniz'' olmuştur. Ben üyelik yenileme tarihinin güncelleneceğini bilmiş olsam zaten hiçbir şekilde HD yayına geçmezdim. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ayşe 346 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi29 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön