20 Eylül 2016

D-Smart Telefon İle Yapılan Sözleşme ve Buna Uymaması!

8.8.2016 tarihinde D-Smart müşteri temsilcisi tarafından arandım. Temsilci 15 TL'ye 24 ay taahhütle bütün kanalları izleyebileceğimi ve mega paketli olacağımı söyledi bende kabul ettim. Sonra online işlemlere baktığımda paketimi aile paketi olarak gördüm ve bunu düzeltmelerini istedim. Bana geriş dönüş yaptıklarında müşteri temsilcisinin hata yaptığını böyle bir kampanyanın olmadığını mega paket çerçevesinde belgesel ve eğlence paketlerini 3 ay izleyebileceğimi ancak hatadan dolayı özür amaçlı bunu 6 aya çıkartabileceklerini söylediler. Yani "özür diliyoruz anlaştığımız gibi değil 18 ay size bu kanalları vermiyoruz ama yinede +3 ay bunları size hediye ediyoruz" dediler. Ben sözleşmemi ve ses kaydımı istedim ancak ses kaydımı vermiyorlar ve yapacak bir şey yok diyorlar. Kampanyaların ne olduğunu beni ilgilendirmiyor. Sözleşme sözleşmedir. Eğer sadık kalmazlarsa hukuki hakkımı arayacağım.

Özgür 99 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön