06 Şubat 2016

D-Smart Tarafından Mağdur Edildim!

Yaklaşık 2 yıldır D-Smart abonesiyim. Baştan beri full paket kullanıyordum. Yani izlemediğim kanal yoktu. Hatta bir dönem olan NTV Smart Sport kanalını da sorunsuz izledim. Yaklaşık 1.5 ay önce D-Smart tarafından arandım ve 5 TL aylık artış ile 1 yıl daha aboneliğim ful paket olarak uzatıldı ve ısrarla sormama rağmen bu 1 yıllık süreçte kesinlikle tüm kanalları izleyeceğim söylendi. Çok geçmeden D-Smart 4 yeni kanal ekledi ve bunları şifreledi. Kendilerini aradım. Müşteri temsilcisi aboneliğimin full değil mega paket olduğunu söyledi. Bir önceki ses kayıtlarını dinleyin benim paketim ful paket olarak uzatıldı dememe rağmen yapacakları bir şey olmadığını söylediler ve 8 TL daha ödeyip kanalları açabileceğim söylendi. Yani 1.5 ay önceki ses kayıtlarını dinlemeyi bile reddettiler.

Engin 41 Okunma

Cevaplar

  • Engin08 Şubat 2016

    Sorun bana izleyemeyeceğim kanal kalmayacağı belirtilmesine rağmen bu sözün tutulmaması. Ben söylemedim bunu D-Smart müşteri temsilcisi söylemişti.

  • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Abonemiz, Geçtiğimiz yılda dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biriyle anlaşma yaparak en prestijli belgesel kanallarından olan Nat Geo, Nat Geo Wild ve Nat Geo People’ı HD kalitesiyle platforma taşımış, belgesel içeriğini daha da zengin hale getirmiştik. Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yapılan bu büyük yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık. Mevcutta abonelerimize sunduğumuz biribirinden zengin belgesel kanalı alternatifleriyle, sektörde en çok HD belgesel kanalını sunan uydu platformuz. 9 HD belgesel kanalımıza karşılık, rakip platformlarda; Digiturk’te 4 HD, Tivibu Uydu’da 3 HD belgesel kanalı bulunmakla birlikte Türksat’ta şifresiz olarak 1 HD belgesel kanalı izlenebilmektedir. Yeni yılda yapılan önemli anlaşmalar ve büyük yatırımlarla birlikte BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanalları platformumuzda yayına başlayacaktır. Yapılan bu büyük yatırımlar tüm abonelerimize yansıtılmamış, belgesele özel ilgisi olan abonelerimiz için 4 kanaldan oluşan bir belgesel ek paketi oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi08 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön