10 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10772192

D-Smart Tarafından Kandırılmam!

Yaklaşık iki ay önce S*** interneti bağlattırdım ardına beni aynı günlerde D-Smart'tan aradılar ve bana "D-Smart'ınız bağlandı mı? " dendi bende "hayır benim öyle bir bilgim yoktu bu aldığım paketin içerisinde D-Smart mı var ış? " dedim. Onlar ise "evet böyle bir hizmet var ve isterseniz bağlatabiliriz" dediler. Ben itina ile "ek bir fatura çıkacak mı? " dedim onlar "hayır efendim" dediler. Bende "normalde TV kullanmıyoruz çünkü internet çağındayız bende öğrenciyim ve telefon ve laptoptan bağlanıyorum her şeye" dedim ama madem bedavaya bağlanacak bağlayın belki National Geograpic falan izlerim dedim.


Onlar bağladılar ve ay sonu iki fatura çıkınca kendimden geçtim. Hem 85 küsur TL fatura çıkardılar hem de bizim öyle S*** ile bir hizmetimiz yok dediler. Şikayet oluşturdum 72 saat içinde sonuçlanır dediler ama 1 ay 1 gün geçmesine rağmen hala sonuçlanmadı ve yeni bir fatura daha çıkardılar. Şu an hem eski faturaya faiz binecek hem de yeni fatura çıkacak. İptal işlemleri için benden cayma bedeli isteniyor ve bana taahhüt hakkında da hiçbir şey söylenmedi. Ben D-Smart'tan şikayetçiyim. Öğrenciyim ailem bana destek olsun istemediğim için hafta sonları günde 13 saat valelik yaparak ayaklarımı parçalayarak para kazanmaya çalışıyorum. Lütfen beni bu sıkıntıdan en az zararla kurtarın lütfen!

Halil Halil 374 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.08.2018 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın HALIL İBRAHIM G., 10772192 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler