28 Aralık 2015

D-Smart Tacize Varan Kampanya Bildirimleri!

D-Smart üyesiyim ve başka firmadan eski üyeliğimle karşılaştırıldığında servislerinden memnunum, ancak şu sene sonu kampanyaları ve üyelik yenileme için tekrar tekrar aramaları artık beni çileden çıkarttı. Kampanya yetkilisinin her defasında bunun sadece bana ve o ana özel bir fiyat olduğunu söyleyerek baskı yapması ise ayrıca yanlış ve hatalı bildirim, çünkü akabinde müşteri hizmetlerini arayıp yararlanabileceğim kampanyaları kendim de öğrenebildim.


Şimdi aslında aynı adreste bulunduğu için pek fazla kullanmadığım ve bu yüzden gereksiz olduğunu düşündüğüm 2. D-Smart üyeliğimi yenileyeceğim, ancak yeni yılda hediye etmeyi düşündüğüm iki ayrı üyeliğe başvurmaktan vazgeçtim, bilginize.

Murat 87 Okunma

Cevaplar

 • Murat28 Aralık 2015

  Sonuçta sözde 850'li numaraları aradığımızda görüşmelerimiz kayıt altına alınıyor, ancak aslında biz ve müşteri hizmetleri yetkilisi ("mhy" diyelim kısaca) arasında kalıyor bu konuşmalar. Hangi mhy dönüp de böyle bir şikayetle ilgili dosta takibi açar, merak ediyorum.

 • Murat28 Aralık 2015

  Şikayetimi buraya taşımamın sebebi bu konuda olan rahatsızlığımı bildirmek için görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi de sanki ben başka bir şey anlatıyormuşum gibi yeniden kampanyalardan bahsetmeye başlaması.

 • Murat28 Aralık 2015

  İlginize teşekkür ederim, ancak 28.12.2015 tarihinde (bugün) henüz sizden bir arama görmedim. Sizde bulunan ve burada konusu geçen rahatsız edici aramaların yapıldığı GSM numaramın aranmış olduğundan emin olmanızı rica ederim.

 • D-Smart Temsilcisi28 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 28.12.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi28 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön