15 Nisan 2016

D-Smart Taahhüt Verildiği Halde Taahhüt Yenilemediler!

03.11. 2015 tarihinde müşteri temsilcisini arayıp (kendim şahsen) taahhüt verip aboneliğimi bana sunulan fiyat olan 28 TL'den onaylattım. Üç ay bu fiyattan ücretlendirildim. Nisan ayı faturam 39 TL geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp durum hakkında bilgi sahibi olmak istedim kayıt açıldı ve taahhüt vermediğimi söylediler ki aynı gün elimde, 3 arama, saatlerimde mevcut değişik saatlerde taahhüt işlemimin gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ettim ve üçünde de onay aldım!


Bugün itibariyle temsilci bana ses kayıtlarında böyle bir taahhüt yok saçmalığıyla dönüş yaptı. Taahhüt verirsem 44 TL olacağını söyledi! (Ki ayrı bir komedi). Bu iş resmen haksız kazanç elde edilmek için yapılmış bir komplo olarak değerlendiriyorum. En yakın zamanda mahkeme kapısını aralayacağım.

Ethen 82 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.04.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön