15 Ağustos 2016

D-Smart Taahhüt Edilen Kanalları Göstermiyor.

Kamu çalışanlarına özel aile paketine abone olduk. Abone olmamız için başlangıçta taahhüt edilen tüm kanallar üç ay ücretsiz olduğu halde bazı kanalları izleyemiyoruz. Müşteri hizmetlerini aradığımızda servisi aramamız söylendi. 45 TL ücret karşılığı hizmet alabileceğimiz belirtildi. Yeni kurulum sırasında neden ayarlanmadığını izah edemediler. Bize kurulum yapan Pendik Dijital ünvanlı servisi aradığımızda isminin M.. olduğunu söyleyen soyadını ısrarla vermek istemeyen kişi son derece saygısız bir şekilde sizin anten LNB'si değişmesi gerekiyor olabilir, anten ayarları kontrol edilmeli gibi bir şeyler söyledi kısacası başından savdı. Bu şekilde hizmet veren servisleri nasıl çalıştırıyor bu D-Smart anlayamadık. Bu servisi bize tekrar yönlendirip hizmet vermenizi istemiyoruz. Başka bir servis var ise ve ücret almadan anten ve kanal ayarlarını yaptırabilecek iseniz arayın aksi halde aramayın.

Yusuf 172 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 19.08.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön