05 Kasım 2017 #9759357

D-Smart Taahhüdü Biten Abonelik

Taahhüdü biten aboneliğimi yenilemek için D-Smart tarafından arandım. Mega paket+eğlencesever ve belgeselsever paketini 35 TL'den teklif ettiler. Kabul ettim. Tabii ek paketin hediye olduğunu söyleyerek. Online işlemlere girdiğim zaman ise ek paket de ücretlendirilmiş olduğunu gördüm. Müşteri hizmetleri dalga mı geçiyor. Yalan mı söylüyor. Müşteriyi kandırmak için.

Ersin 709 Okunma

Cevaplar

 • Ersin15 Kasım 2017

  Taahhüdüm bittiği için dsmart tarafından arandım. 1 senelik abolik yenileme karşılığından kullandığım ek paketi hediye edeceklerini söylediler. Taahhüdü yeniledim. Ama online işlemlerden baktığımda bu ek paketin de ücretlendirildiğini gördüm. Verdiğiniz sözleri tutmuyor musunuz. 4 seneden bu yana D-Smart'a aboneyim. Hata etmişim size güvenmekle yalan söylemeye utanmıyor musunuz.

 • Ersin06 Kasım 2017

  Ben anlatamıyorum sanırım. Benden fazla ücret alıyorsunuz. Hediye ettiğiniz paketi ücret alıyorsunuz. Yalancılığın bu kadarı olmaz. Ses kaydını inceleyin yalanınız çıksın ortaya.

 • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz, Kampanyanız dahilinde aylık ödemenize yansıtılan farklı bir ücret alınmamaktadır.Aylık ödemeleriniz 35 TL 'dir. Saygılarımızla.

 • Ersin06 Kasım 2017

  Ek paketin hediye olduğu söylenip faturaya ücretlendiriliyor. Ses kayıtlarını inceleyin.

 • Ersin06 Kasım 2017

  Bana belgesever+eğlencesever paketinin hediye olduğu söylendi. Nasıl hata bulunmuyor. Yazdığım şeyi anlamıyor musunuz acaba.

 • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Mega HD paketi ve ek paket Belgeselsever+Eğlencesever paketinin aylık tutarı 35 TL ' dir. Hata bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön