07 Mart 2014

D-Smart Sürekli Kampanya SMS'i Gönderiyor

Şubat 11'de hattıma D-Smart'tan 1 dakika aralıklarla 4 tane mesaj geliyor. Bu gelen mesajlar için operatörüm benden ücret talep etmektedir. Oysaki benim D-Smart'ta herhangi bir bağlantım yok. Bununla ilgili çağrı merkezini aradığımda sorunu gördüm bir temsilci evet mesajı görüyorum
diyor diğeri görmüyorum diyor. Bir diğeri sessizlik tuşuna basarak ben anonsu verdim deyip kapatıyor bir diğeri S**** isimli temsilci 10 dakikadan fazla konuşamam diyor.


Görmedim bana gönderdiğiniz mesaj içeriklerini istiyorum. Sizden ayrıca bana gönderdiğiniz kampanya mesajları için neden para ödeyeceğim?

Gökhan 158 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan17 Mart 2014

    Evet aradınız bir tanesinde temsilciniz ile görüşme yaptım sadece evet şikayetinizi inceliyoruz denildi bir sonuç alamadım diğerinde ise telefonum yanımda değildi. Aramanızı bekliyorum.

  • D-Smart Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 14.03.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön