06 Kasım 2017

D-Smart Sözleşmesiz Fatura

Eylül ayında hiç bağlanmayan hatta sözleşmesi bile imzalanmamış D-Smart için bana açma kapama bedeli olarak 80 TL Ekim ayı faturası gönderen sevgili D-Smart ailesi. Müşteri hizmetlerinizi aradım ancak sadece dedikleri şey yasal haklarınızı arayın. O zaman bende size bir fatura keseyim sizlerde yasal haklarınızı arayın merak etmeyin yasalar haklıyı korumak için var gereken neyse yapılacak... Sözleşme No.: 358587** bunu da gelen mesajınızdan öğrendim. Servis yetkilisi Daca Teknik'le de konuştum onlarda bile sözleşme vs. Hiçbir şey yok siz nasıl oluyor da neye dayanarak fatura kesebiliyorsunuz. Bunu da ayrıca maliyeye avukatım aracılığı ile bildireceğim. Görelim bakalım 80 TL nelere mal olacak.

İsmail 236 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Fatura şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.06.11.2017 tarihi itibari ile Ekim 2017 dönemine ait 80 TL tutarındaki faturanın iptali sağlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın İSMAİL A., 9761395 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön