19 Şubat 2013

D-Smart Sözleşme İmzalamadığım İçin Yayın Kesildi!

D smart uydu alıcım var . Herhangi bir aboneliğim yok ancak aniden D smart yayınım gitti . D smart müşteri hizmetlerini aradım aboneliğimi yenilemem gerektiğini söylediler ancan günü geçtiğinden
dolayı 40 tl karşılığında yeni abonelik yapılacağını söylediler. Sözleşme imzalamak için para istendiğini ilk kez D smart da görüyorum. Bunun yasal dayanağı nedir söyler misiniz.?


Uydu alıcıyı satarken şifre yok , abonelik yok , ilave ücret yok diye satıyorsunuz bari bunu yapmayın. Ayrıca uydu alıcısına müdahale ettiğiniz için abone olmadan normal uydu gibi kullanmamıza bile izin verilmiyor. uydunun kartını çıkarınca ekranda kartı takınız uyarısı çıktığından uydu kullanılamıyor.

Azmi 40 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • Azmi28 Şubat 2013

    D smart uydu alıcım var . Herhangi bir aboneliğim yok ancak aniden D smart yayını gitti . D smart müşteri hizmetlerini aradım aboneliğimi yenilemem gerektiğini söylediler ancan günü geçtiğinden dolayı 40 tl karşılığında yeni abonelik yapılacağını söylediler. sözleşme imzalamak için para istendiğini ilk kez D smart ta görüyorum bunun yasal dayanağı nedir söylermisiniz. Uydu alıcıyı satarken şifre yok , abonelik yok , ilave ücret yok diye satıyorsunuz bari bunu yapmayın. Ayrıca uydu alıcısına müdahale ettiğiniz için abone olmadan normal uydu gibi kullanmamıza bile izin verilmiyor. uydunun kartını çıkarınca ekranda kartı takınız uyarısı çıktığından uydu kullanılamıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön