02 Haziran 2016

D-Smart Sorunlu Üyelik!

D-Smart mevcut olan internet TV paketime müşteri temsilcisinin teklifiyle bir yakınıma yan oda üyeliğini ekledim sözleşmede benim hiçbir imzan bulunmamaktadır. Ana üyeliğim 06.16.2016 tarihinde son bulmaktadır. Müşteri temsilcisini aradığımda yan oda üyeliğim ayrı bir sözleşme olduğu ve devam edeceği söylemektedir. Ana üyeliğimi kapatırsan indirimli fiyatın 29 TL'den 59 TL çıkacağı ve kapatırsam da cezai para ödeyeceğim söylendi. Eğer herhangi bir para cezası ödememem ve indirimin devam etmesi için ana üyeliğimi tekrar mecburen uzatmam gerektiğini söyledi.


Yan oda üyeliğini yaparken müşteri temsilcisi bana kesinlikle yan oda üyeliğimin ana üyelikle beraber biteceğini söyledi ayrı bir sözleşmeyse yan oda sabit fiyatla devam edebilir ana üyeliğe bağlıysa da sözleşmesi biten ana üyelikle beraber kapanmasını istiyorum.

Cemal 170 Okunma

Cevaplar

 • Cemal04 Haziran 2016

  Ana üyeliğimin sözleşmesi bittiği için yan oda üyeliğimin faturasını 29 TL'den 59 TL çıkarıp kapatmam dahilinde de cayma bedeli uygulanacağı söylenmiştir. Yan oda üyeliği yaparken sormama rağmen yan oda üyeliğimin ana üyelikle son bulacağı taahhütüyle yapmışımdır. Ceza ödememem için ana üyeliğimi uzatmak dan başka çarem olmadığı söylemektedirler. Kesinlikle bu gibi uygulamalara boyun eğmeyeceğim insanları böyle mağdur ederek zorla sözleşme uzatmak istemektedirler.

 • Cemal03 Haziran 2016

  Kesinlikle hiçbir çözüm üretilmemiştir ana üyeliğimi mecburen uzatmam gerektiği söylenmiştir ana üyeliğe baglıysa yan oda üyeliği sözleşmesi biten ana üyeliğimle beraber kapatılsın eğer ayrıysa indirimli fiyatı devam etsin zorla sözleşme mi uzatılır D-Smart alıcımı ayın 16 sında sözleşme bitiş tarihinde iade edip yan oda üyeliğmi de kaptıcağım istediğiniz kadar fara çıkarın. Kesinlikle bu firmaya dikkat edin arkadaşlar insanları bu şekilde mağdur etmeye çalısıyorlar

 • D-Smart Temsilcisi02 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.06.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi02 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön