22 Ocak 2016

D-Smart Sorunları !

Bundan 2,5 hafta önce internet aboneliğimi yalın internete çevirmek için D-Smart yetkili bayisine gidip başvuru yaptım. Oradaki hanımefendi gayet ilgili bir şekilde formu doldurup başvuruyu yapmam için yardımcı oldu. Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradım. Bana önce bize başvuru yapmanız gerekirdir dedi. Daha işin başında olduğumuz için tamam dedim, siz alın başvurumu. Sonra beni tekrar bayiye yönlendirdi. Tekrar gittim bayiye, yeniden form, kimlik fotokopisi vs. işlemler yapıldı. İlerleyen günlerde yine yine yine müşteri hizmetleri ile ayrı ayrı kişilere derdimi anlatmaya çalıştım. Hep başvurunuz alındı ve acil diye iletiyorum dediler. Hala bir çözüm bulamadılar ve günlerdir internet yok.

Mehmet 143 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Ocak 2016

    Verilen cevapta aynı müşteri hizmetlerinin verdiği cevapla aynı. Laf çok icraat yok maalesef. 3 haftada bi işlem yapılmazmı, bu ne beceriksizlik ben anlamadım. Ayrıca her seferinde ayrı bir müşteri temsilcisine cevap verip olayın detaylarını anlatmaktan krize girdim. Hep aynı cevap, gerekli incelemeler yapılıyor. Neyin incelemesiyse bir türlü anlayamadım. Üç ayrı müşteri temsilcisi beni arayıp üçüde vergi numaramı sordu. Birbirlerinden bile haberleri yok.

  • D-Smart Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.22.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön