18 Ekim 2016 #6715165

D-Smart Sorumsuz Teknik Destek ve  Alt Yapı Yetersizliği

D-Smart üyeliğime geçtiğim günden beri hep sıkıntılı sancılı. Kampanyalar şunlar bunlar imzayı atıyorsunuz sözleşme imzalandıktan sonra bambaşka bir D-Smart. Bir hafta ne yayın cihazını alabildim ne modemi daha ilk bir haftada yeni üyeye bunu yapan bir firmanın ileride neler yapacağını anlamalıydım aslında. Yahu 6 aydır bağlantı problemim var diyorum bir Allah'ın kulu gelip bakmış değil müşteri hizmetleri dönmüş değil. Karşı taraf ile görüşmeden bir de otomatik arıza kaydı siliyorlar. 18 dakikadan önce bağlanamadığım müşteri hizmetlerini de tekrar aramak istemiyorum illet ettiğin için durumu kabulleniyorsun ama artık son raddeye geldi. Hizmetini alamadığım parasını otomatik talimatla verdiğim bu ızdırap dur deyip gerekeni yapacağım.

Murat 127 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön