31 Temmuz 2017
Yorum Yap
#9015515

D-Smart Sonlandırma Bedeli  Yansıtıyor!

Taahhüdüm bitmesine istinaden iptal ettirdiğim D-Smart'ın üzerinden iki ay geçtikten sonra benden istenen sonlandırma bedeli, cihaz kullanım bedelleri gibi komik şeyleri önüme çıkarıp 56 lira bize ödeme yapacaksınız gibi insanı yanıltan bir şirket!

Metin 394 Okunma

Cevaplar

  • Metin09 Ağustos 2017

    Taahhüdüm bitmesine yakin, bittiği tarih itibari ile kapatılmasını talep ettiğim dilekçe yolladigim halde kesilen bu faturada bir hata yok diyorsunuz üstüne kapatilan ve iade edilen uydu alıcısı ve modemden kira parası istiyorsunuz. Üstüne ustuk 2 ay sonra bu fatura tarafıma yollaniyor. Tabi ki bunların hicbirinde hata yok!

  • D-Smart Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Abonemiz, Taahhüt süresi boyunca, İşbu Satış Formu ve Taahhütname kapsamında satın aldığım içerik paketinden daha düşük fiyatlı bir İçerik Paketine geçiş yapmayacağımı ve aksi halde bu talebin fesih talebi olarak kabul edileceğini, satın aldığım İçerik Paketini bir üst İçerik Paketi ile değiştirmek istemem ve satın almam halinde, söz konusu Üst İçerik Paketinden yararlanmaya başladığım tarih esas alınarak yeni İçerik Paketi ile eski İçerik Paketi arasındaki fiyat farkının faturalara yansıtılacağını bildiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim. Taahhüt süresinden önce iptal işlemi talep etmeniz halinde , Bilgi teknolojileri kurumunun kararı üzerine, kalan aylık ödeme tutarlarının sunulan indirim bedellerinden düşük olması halinde kalan aylara ait hizmet bedeli, yüksek olması halinde ise abonelik süresince sunulan indirim ve avantajlar faturalandırılmaktadır. Abone avantajı göz önünde bulundurularak hangi tutar daha düşük ise bu ücrete dair faturalandırma yapılmaktadır.Faturanızda hata bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler