20 Ekim 2016

D-Smart Şirketin Taahhüdünü Yerine Getirmemesi

D-Smart aboneliğim 2 ay önce bitti. Bitiminde müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ek bazı kanallar ilavesi ile 1 yıl aboneliğimin uzatılmasına razı geldim. Bu ek kanalların 122. kanal haricinde hiç birini zaten televizyonum çekmiyor. Sadece 122. kanal beni ilgilendirdiği için çok sorun etmedim. Ama daha önceden kendilerinin verdiği 2 aylık bu kanalları izleme hediyesi sona erince aboneliğiniz bu kanalı kapsamamaktadır uyarısı geldi. Müşteri temsilcisi ile görüşmemde telefon kayıtlarının dinlenerek geri dönüleceği iletildi. Telefon kayıtlarının dinlenmesi sonucu haklılığım tescillendi. Ancak müşteri temsilcilerinin verdiği taahhüdü yerine getiremeyeceklerini ifade ettiler. Ve halen hediye verilen kanallar aktif edilmedi.

Ali 139 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi07 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

  Müşteri temsilcisi Duygu hanıma ilgisi için teşekkür ederim. Daha önce arayan müşteri temsilcisini ise kınıyorum.

 • Ali26 Ekim 2016

  Üzerinden kaç gün geçti. Ne Arayan var ne soran. Hem zaten araştırılmış ve müşteri temsilcisinin taahhüt yenilemede bu taahhütleri verdiğini teyit edilmişken daha neyi araştırıyorsunuz. Hep oyalamaca taktikleri. Yazıklar olsun.

 • D-Smart Temsilcisi20 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön