29 Ocak 2014 #2264755

D-Smart Sinema TV Kanallarının Yayınını Kaldırdı

Ağustos 2012 tarihinden bu yana D-Smart üyesiyim. Ağustos 2013 tarihinde abonelik sözleşmemi yenilerken maxi paket kapsamında, bana müşteri temsilcisi tarafından tek tek isimleri sayılıp, çokça övülen Sinema TV, Sinema TV 2, Sinema TV Aile ve Sinema TV 1001 kanalları ile Eurosport kanalı D-Smart tarafından 01.01.2014 tarihi itibarıyla tek taraflı olarak yayından kaldırıldı.


12 ay için peşinen parasını ödediğim kanalları sadece 5 ay seyredebildim. Eurosport kanalına alternatif kanal getirilmezken, Sinema TV kanallarının yerine diye lanse edilen D-Smart'ın kendi kanalları ise Sinema TV kanallarının kalitesinin çok çok altında. Kısacası D-Smart tarafından yanıltıldım.

Alp 143 Okunma

Cevaplar

  • Alp02 Şubat 2014

    Kalitesizlik ve umursamazlık D-Smart'ta standart haline gelmiş. Sözleşme bitim tarihinde hesaplaşacağız.

  • Alp30 Ocak 2014

    Her zamanki gibi aynı sözleri geveleyen sözde müşteri temsilcisi, 5 ay evvel ballandıra ballandıra anlattıkları sinemaTV'nin 4 kanalı ve Eurosport kanallarının yayından kaldırılması karşısında benim mağduriyetimin olmadığına karar vermiş. D-Smart ile müşteri arasındaki ilişkilerde iki düstur vardır. "D-Smart her zaman haklıdır" "D-Smart'ın daha fazla para kazanması sözkonusu ise müşteri teferruattır"

  • D-Smart Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön